REFERENCES

Ahoj Ondro a Editko,

jsou to již 3 měsíce od našeho společného lezení a já vám musím ještě jednou poděkovat.

Lezení jsme si přes počáteční obavy maximálně užili. A to hlavně díky skvělým instruktorům. J

Byl to prostě super zážitek, který si rádi zopakujeme! 

Díky za tři bezva dny ve Vaší společnosti. 

Tomáš, Mirka, David, Áďa


June 2018

The week was great. You and Edita were both great and I really enjoyed how much you both pushed me. If I were to do another guided trip, I’d like to learn a bit more about building anchors, self rescues, and other general safety skills. All in and all it was great.

Kirsta


 

May 2018

Thanks again for super fun day on Sunday and for all the climbing knowledge you have shared with us. We will definitely return to Tisa and climb more beautiful towers there.

Tomaz


August 2017 - Dva dny lezení

"I just wanted to say thank you again for the two amazing climbing days around Tisa.

It was also interesting to learn some more about techniques and knots and abseiling, and I particularly enjoyed the chimney that you did with us in the end."

Sachsa 


July 2017 - 4 days course in Tisá

Thank you for this marvellous time in Tisá, it was great fun and we learned a lot in this relatively short time.

Nadine and Christian


June 2017 - Ferrata Shepherd's Wall
 
Thank you for the wonderful experience. I and the rest of the family were excited, we would have liked to kick it again .. :-)
 
Jarmila and Martin R.

 
September 2016 - Two different Via Ferrata in one day.
 
Thank you very much for the beautiful experience, you had a great time planing it, it was Germany, it was exactly my dreams :), you greatly led us, supported and advised how to climb up, helped me that you climbed me and I She could assure that if I did not know how to go, to help me, to help, to thank you, to a great experience. We wish a lot of satisfied clients like us.
 
Veronika J., Michal N.

Denmark school 2015
 
Ondra and Zdenek from Easyclimbing have given us an experience which I am sure all of our students will remember the rest of their lives. They are highly professional and knowledegable in the fields of climbing, caving and guilding treks through the beautiful Czech mountains and forest. They are enthusiastic about sharing their passion for nature experiences with young people and children, and have just the right approach to help the young achieve much more than they believe they can. I can highly recommend Easyclimb for any any group of school or college students, also for youngsters, such as ours, who have not had success in following a conventional  academic school program.
 
Regards Mark
 


 

Minulý víkend jsem s kamarádkou absolvovala základní kurz lezení ve skalách s Ondrou a ráda se připojuji ke všem kladným hodnocením. Bylo to bezva, několikanásobně to předčilo moje očekávání. Moc příjemná atmosféra. Brzy si připadáte, jako byste prostě trávili víkend se známými v přírodě. A kdo chce zažít pravý adrenalin, ať určitě navštíví jeskyni na Labské Stráni, je to opravdu doživotní zážitek. Všem vřele doporučuji.

Martina (červen 2011)


Kamarádka mi k narozeninám koupila kurz : Základy skalního lezení. Pořád jsem odkládala termín zahájení kurzu. Kamarádku jsme proklínala za takový dárek. Letos slavím padesátiny. Lektoři kurzu byli sice milí, ale neústupní. Veškerá tréma ze mě spadla. Díky bezva přístupu Editky i Ondry se již na skály dívám úplně jiným okem :-). Hledám jistící oka, nejlepší cesty a hlavně na nich hledám kamarády. Jestli jste si při podobné myšlence ťukali na čelo, že toto není sport pro Vás, že na to nemáte, tak Vás Ondra s Editkou vyvedou z omylu. Jsou bezva, oni Vás na tu skálu prostě dostanou :-)

Milena Bodrinová


Jsme rodina s malými předškolními dětmi. Rádi chodíme do přírody, ale každý kdo má malé děti to zná. Mimo věnování se jim, nezvládnete nic. Velmi jsme uvítali možnost kurzů pro děti. Původně jsme měli v úmyslu využít volného času, kdy budou děti školení pro sebe. Konečně si také zalézt... Přístup lektorů a styl výuky nás ale tolik zaujal, že jsme se od nich ani nehnuli . Od té doby když si uvazuji jistící smyčku, povídám si pohádku ( návod jak na to )o vodníkovi o jezírku... No a hned mi to jde lépe. tento kurz pro děti doporučuji nejen malým dětem ale i hodně natvrdlým začátečníkům...

Dáša Kádárová s rodinou


Moc dík za bezva kurz. S kámošem jsme absolvovali kurz ze základů lezení na umělé stěně. Už se těším do skal. Konečně se cítím bezpečně :-) ) ) Ondro, Editko dík. Určitě se uvidíme na nějaké pětce, šestce......v Tisé . Bylo to bezva.

Honza s Jirkou


Pokud hledáte spolehlivou a levnou organizaci, která Vám připraví bezva teambuilding a tápete v množství nabídek na internetu, snad Vám pomůže tato zpráva. Naši zaměstnanci již několikrát absolvovali teambuilding. I když jsme se snažili najít co nejzajímavější témata pro teambuilding ( olympiáda, přežití....) ohlasy nic moc. Nyní jsme zvolili Školu easyclimbing. Zaujala nás nabídka Základy skalního lezení. Všichni jsme tušili co nás čeká. Počáteční obavy a ostych opadl ihned po zahájení kurzu. Oceňujeme velkou profesionalitu lektorů, bezva vybrané místo - Tisá a okolí je věčná učebnice lezení. Ubytování a strava Na Kovárně byla tak domácí, že jsme tam málem zdomácněli a těžko jsme se všichni loučili. Zkuste to, za ty peníze to fakt stojí.

SALTEC s.r.o.


Řekli mi, že po lezení jsou hezké ruce. Tak jsem do toho s kámoškou šla. Pořád ještě je nemám takové jako naše lektorka Editka, ale už mám vymakané nohy jako lektor Ondra. Kurz s Vámi byl bezva. Jen co ušetřím jdu k Vám na pokročilé.

Evina


HUDY CUPS 2004, 2007, 2010

Firma Easy climbing byla v letech 2004, 2007, 2010 hlavním pořadatelem venkovních závodů v lezení na malých kamenech ( v boulderingu).  Pro závodníky byly připraveny úplně nové závodní sektory. Bylo vytvořeno přes více jak 1000 nových cest a díky tomu vznikly zcela nové oblasti, které jsou ve velké oblibě dodnes. Na každý závod bylo zaregistrováno přes více jak 200 závodníků z celé Evropy. Součástí závodů vždy byla velká After party na které vystupovali přední hudební formace z Čech a Moravy.

Více informací o těchto závodech najdete zde : 2004,  2007 , 2010

 

 


 

Fast contacts

Mgr. Ondra Beneš                                 Tel: +420 724846179

 

Find us on Facebook

Bookmark and Share